ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PIECKACH
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Konsultacje Społeczne

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH w sprawie Projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Problemów Narkomanii oraz Uzależnień Behawioralnych na lata 2022-2025.

Informacja ogłoszona dnia 2022-03-04 13:21:40 przez Sebastian Celiński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach realizując postanowienia Zarządzenia Nr 41/2022 Wójta Gminy Piecki z dnia  4 marca 2022 roku w sprawie ogłoszenia konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii oraz Uzależnień Behawioralnych  na lata 2022-2025" – zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii oraz Uzależnień Behawioralnych na lata 2022-2025.
Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii organizacji pozarządowych działających lub mających siedzibę na terenie gminy Piecki oraz mieszkańców gminy na temat ww. programu. Program jest podstawowym dokumentem wskazującym kierunki działań w zakresie profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Piecki. Przedmiotem konsultacji jest również wysłuchanie propozycji w sprawie realizacji ww. programu oraz ustalenia zasad wykonywania proponowanych działań.
Konsultacje odbędą się w dniach 4.03.2022 r. –17.03.2022 r. i przeprowadzone zostaną w formie zgłaszania uwag i propozycji w sprawie Programu, poprzez wypełnienie formularza stanowiącego załącznik Nr 1 do niniejszego zarządzenia.
Projekt dokumentu, o którym mowa oraz formularz do konsultacji, zostaną umieszczone w formie elektronicznej na stronie internetowej Gminy Piecki oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach: www.gminapiecki.pl oraz www.gopspiecki.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Konsultacje społeczne  www.bip.piecki.com.pl oraz www.bip.gops.piecki.com.pl. Wypełnione formularze konsultacyjne należy składać w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, ul. Zwycięstwa 35/2, 11-710 Piecki lub przesłać pocztą elektroniczną na adres email:   w terminie określonym w ust.1. Na kopercie lub w tytule korespondencji elektronicznej należy wpisać: „Konsultacje Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii oraz Uzależnień  Behawioralnych na lata 2022-2025 r. 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2022-03-04
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Katarzyna Kozak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2022-03-04 09:02:57
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Sebastian Celiński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2022-03-04 13:21:40
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Sebastian Celiński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2022-03-21 12:04:36
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
433 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony