ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PIECKACH
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Konsultacje Społeczne

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH w sprawie Projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok.

Informacja ogłoszona dnia 2021-12-01 09:38:20 przez Sebastian Celiński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach realizując postanowienia Zarządzenia Nr 142/2021 Wójta Gminy Piecki z dnia 1 grudnia 2021 roku w sprawie ogłoszenia konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Problemów Narkomanii na 2022r. – zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok.
Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii organizacji pozarządowych działających lub mających siedzibę na terenie gminy Piecki oraz mieszkańców gminy na temat ww. programu. Program jest podstawowym dokumentem wskazującym kierunki działań w zakresie profilaktyki, rozwiązywania problemów alkoholowych w gminie Piecki. Przedmiotem konsultacji jest również wysłuchanie propozycji w sprawie realizacji ww. programu oraz ustalenia zasad wykonywania proponowanych działań.
Konsultacje odbędą się w dniach 01.12.2021 r. –14.12.2021 r. i przeprowadzone zostaną w formie zgłaszania uwag i propozycji w sprawie Programu, poprzez wypełnienie formularza stanowiącego załącznik Nr 1 do niniejszego zarządzenia.
Projekt dokumentu, o którym mowa oraz formularz do konsultacji, zostaną umieszczone w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Konsultacje społeczne  http://bip.piecki.com.pl/ oraz http://www.bip.gops.piecki.com.pl/. Wypełnione formularze konsultacyjne należy składać w sekretariacie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieckach, ul. Zwycięstwa 35/2, 11-710 Piecki lub przesłać pocztą elektroniczną na adres email:   w terminie określonym w ust.1. Na kopercie lub w tytule korespondencji elektronicznej należy wpisać: „Konsultacje Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz problemów narkomanii na 2022 r. 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pieckach
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-12-01
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Katarzyna Kozak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-12-01 09:32:36
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Sebastian Celiński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-12-01 09:38:20
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Sebastian Celiński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-12-15 07:53:57
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
357 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony